Ranking najlepszych serwisów sieciowych Jeśli uważasz, że zasługujesz na wszystko to, co najlepsze, dobrze trafiłeś. Na naszych łamach znajdziesz wyselekcjonowane linki do najlepszych serwisów internetowych w polskim Internecie, które przebyły długą drogę, by tu trafić.

Detektywistyczny

W dzisiejszych czasach elektronika jest bardzo dobrze rozwinięta, dzięki czemu jest bardzo dobry dostęp do sprzętów detektywistycznych. Istnieje duży wybór tych sprzętów, wśród których znajdują się, np. nadajniki podsłuchowe, dyktafony cyfrowe w pendrive, kamery wielofunkcyjne ukryte w radiu, mikro kamery w okularach czy też rejestratory trasy. Sprzęt detektywistyczny jest bardzo skuteczny, z tego względu, że jest tak bardzo mały, a więc jest niewidzialny. Dzięki niemu można zebrać bardzo istotne dokumenty, które mogą mieć wielkie znaczenie do rozwiązania jakiejś sprawy. Sprzęt detektywistyczny najlepiej jest kupować u producentów, ponieważ wtedy można liczyć np. na niższe ceny, a oprócz tego można mieć pewność, że będzie to sprzęt naprawdę dobrej jakości. Tego typu sprzęt jest warty swojej ceny, dlatego powinno się w niego inwestować.

Adres strony www: alfatronik.com.pl

Wyświetlenia: 10655

Wejść do serwisu: 6464

PR: 0

Punktów w rankingu: 4.5

Oceń firmę:

1 2 3 4 5 6

Keywords: detektywistyczny, dyktafony, mikrokamery

Komentarze (0)  •  Dodano do serwisu 2014-03-21  • 

Opinia o firmie

  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /usr/home/millehos/domains/aulars.pl/public_html/_zpjquery.php:1907 Stack trace: #0 /usr/home/millehos/domains/aulars.pl/public_html/_zpjquery.php(2347): ZPSaveToFile('i/_ses/xses-384...', 'i/_ses/', '03d497c2556de3a...') #1 /usr/home/millehos/domains/aulars.pl/public_html/img/_zpfilet-index.inc.php(115): askapache_captcha(1, 4, 14) #2 /usr/home/millehos/domains/aulars.pl/public_html/index.php(1): include_once('/usr/home/mille...') #3 {main} thrown in /usr/home/millehos/domains/aulars.pl/public_html/_zpjquery.php on line 1907