Na czym polega masaż balijski dla dwojga Warszawa?

Zarówno sesje tui na, masaż balijski dla dwojga Warszawa, jak i zhi ya trwają zwykle ponad pół godziny i mogą trwać nawet godzinę lub dłużej. Porozmawiaj ze swoim terapeutą przed sesją, aby nawiązać odpowiednią komunikację i zaufanie. Zaleca się, aby najpierw omówić historię swojego zdrowia i cele, a także może być korzystne, aby dowiedzieć się, jakich technik użyje twój lekarz.

Twój lekarz zapewni ci prywatność, abyś mógł się rozebrać i przykryć prześcieradłem przed sesją. Zawsze masz możliwość ubrać się w to, w czym czujesz się najlepiej podczas sesji, zatrzymać lub zakończyć masaż w dowolnym momencie i poprosić o zmianę muzyki i zapachu.

Chińscy masażyści wykonujący masaż balijski dla dwojga Warszawa mogą częściej niż inni masażyści zachęcać do mówienia podczas masażu. To nie tylko zapewnia im informację zwrotną i zwiększa Twój komfort, ale może również pomóc Ci uwolnić emocje, które pojawiają się podczas sesji.

Twój chiński masażysta wykonujący masaż balijski dla dwojga Warszawa prawdopodobnie popracuje nad twoim jin. Ta miękka tkanka łączy ciało i może wpływać na przepływ chi. Praktycy zazwyczaj pracują także nad xue (punktami akupunkturowymi), które łączą różne narządy ciała poprzez system meridianów. W medycynie chińskiej system południków to sieć dystrybucyjna, która przypomina sieć i łączy ze sobą różne części ciała. Zamów u nas masaż balijski dla dwojga Warszawa – zapraszamy do Body Sense w Warszawie!