Sklep broszki srebrne, złote i z innych surowców

Jedna z teorii sugeruje, że kiedy bursztyn jest noszony na skórze, ciepło skóry uwalnia z bursztynu niewielkie ilości leczniczych olejków, które są następnie wchłaniane przez skórę do krwioobiegu.
Druga teoria opiera się na odkryciach naukowych, które wykazały, że bursztyn z miejsca jakim jest sklep broszki srebrne jest elektromagnetycznie żywy i wytwarza znaczne ilości organicznej, czysto naturalnej energii.

Następnym razem, gdy dotkniesz bursztynu jaki sprzedaje sklep broszki srebrne, pamiętaj, że jest ciepły w dotyku i wydziela przyjemny, relaksujący zapach w dłoni. Bursztyn jest jedyną żywicą kopalną, która zawiera aż 3-8% kwasu bursztynowego znajdującego się głównie w warstwie powierzchniowej bursztynu. Kwas bursztynowy jest prawdopodobnie najbardziej znaczącym składnikiem „przełomowych” środków farmaceutycznych na choroby skóry i kremów przeciwstarzeniowych, które pomagają poprawić odporność i równowagę kwasów po wchłonięciu do krwioobiegu.

 

Bursztyn jaki oferuje sklep broszki srebrne jest potężnym uzdrowicielem, który daje osobie, która go nosi, cudowne poczucie zdrowia i uzdrowienia. „Jedno dotknięcie natury sprawia, że cały świat jest spokrewniony”, prawda? Przekonaj się.