Ranking najlepszych serwisów sieciowych Jeśli uważasz, że zasługujesz na wszystko to, co najlepsze, dobrze trafiłeś. Na naszych łamach znajdziesz wyselekcjonowane linki do najlepszych serwisów internetowych w polskim Internecie, które przebyły długą drogę, by tu trafić.

Portale randkowe

W zasadzie wszystkie portale randkowe oferują tak zwany polish dating, czyli umożliwiają umawianie się na randki osobom z Polski, które mieszkają poza granicami kraju. Sęk w tym, że przeciętne portale randkowe zazwyczaj nie skupiają się przesadnie na takim profilu działalności i jest on przez nie realizowany poniekąd przy okazji. Nasz portal randkowy pod tym względem prezentuje się zupełnie inaczej, ponieważ w dużej mierze skupiamy się właśnie na zawieraniu znajomości przez osoby pozostające poza granicami kraju i nie ograniczamy się też tylko do Polski i Polaków. Nasz serwis dostępny jest w języku angielskim.

Adres strony www: buziak.co.uk

Wyświetlenia: 10510

Wejść do serwisu: 6273

PR: 3

Punktów w rankingu: 4.4

Oceń firmę:

1 2 3 4 5 6

Keywords: portale randkowe, randki Londyn, polskie randki, randki UK, polish dating, portal randkowy

Komentarze (0)  •  Dodano do serwisu 2014-04-13  • 

Opinia o firmie

  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /usr/home/millehos/domains/aulars.pl/public_html/_zpjquery.php:1907 Stack trace: #0 /usr/home/millehos/domains/aulars.pl/public_html/_zpjquery.php(2347): ZPSaveToFile('i/_ses/xses-600...', 'i/_ses/', '7d612f3c796dee4...') #1 /usr/home/millehos/domains/aulars.pl/public_html/img/_zpfilet-index.inc.php(115): askapache_captcha(1, 4, 14) #2 /usr/home/millehos/domains/aulars.pl/public_html/index.php(1): include_once('/usr/home/mille...') #3 {main} thrown in /usr/home/millehos/domains/aulars.pl/public_html/_zpjquery.php on line 1907